Як правильно вибирати біксенонові лінзи для фар

Газорозрядна оптика користується великою популярністю у сучасному світі. Вся справа в тому, що вона значно відрізняється від інших автомобільних ламп, за рахунок чого здатна покращувати рівень підсвічування дороги під час пересування у нічний час.
Дуже часто сумісно із ксеноновими лампами автомобілісти використовують спеціальні лінзи, які в свою чергу регулюють світловий потік, направляють промені у правильному напрямку, а також створюють якісне освітлення дороги.

ксенон


Давайте із вами з’ясуємо, які переваги мають біксенонові лінзи для автомобіля.

  1. По-перше, вони відповідають за правильне падіння світла, що в свою чергу повністю виключає можливість осліплюючого ефекту.
  2. По-друге, такі прилади якісно фокусують світло, за рахунок товстого скла.
  3. По-третє, вони забезпечують однорідний розподіл світла.
  4. По-четверте, забезпечують можливість одночасного використання ближнього та дальнього світла.

Самі по собі біксенонові лінзи для автомобіля представлені у вигляді модулів, які монтуються в оптичну систему машини. Але тут дуже важливо підібрати правильний монтажний розмір та діаметр продукту.
Також знадобиться розібратися ще з декількома показниками, які дійсно допоможуть здійснити правильну покупку.

  1. Білінзи можуть бути різного типу. Це стосується штатних та універсальних приладів. Перші підходять для використання лише у деяких машинах, для яких були випущені із самого початку. В основному це авто, які на заводі оснащувалися лінзами. А ось універсальні прилади можуть із легкістю встановлюватися у різних машинах, незалежно від конструктивних властивостей.
  2. Лінзи можуть функціонувати із різними типами ламп. Тут справа йде про штатну ксенонову, універсальну або гібридну лампочку. Перша встановлюється ще на заводі, універсальні елементи підходять для автомобілів із цоколем Н та НВ. А ось гібридні лампочки частіше за все йдуть у комплекті із лінзами.
  3. Світлові характеристики. Для вирішення цього питання необхідно із самого початку розібратися із поколінням біксенонових лінз. Саме від цього залежить чітка світлотіньова межа, наявність протяжного та вузького дальнього світла, а також широкого ближнього освітлення.
  4. Розмір білінзи. Як ми вже казали із самого початку, ці прилади можуть мати зовсім різні розміри та діаметр. Якщо казати про діаметр лінз, тут можна підібрати прилади із показниками 2,5, 2,8 та 3,0. Для малогабаритних авто підходять продукти із діаметром 2,5. Для стандартного транспорту можна використовувати лінзи 2,8. Також у цьому випадку підійде біксенонова лінза діаметр 3.
  5. Естетичний вигляд. Для того щоб біксенонові лінзи значно покращили зовнішні дані транспортного засобу, вони повинні мати привабливий вигляд. Крім цього для отримання бажаного ефекту можна у додатковому порядку використовувати янгольські оченятка.

ксенон

Наверх